Аудіювання з англійської мови - сприйняття англійської мови на слух

Припустимо, ви вже непогано сприймаєте нескладні аудіокниги та прагнете різноманітності. Ваш рівень аудіювання ще не дуже високий, але деяких успіхів ви вже досягли, а якщо ще ні - значить, досягнете в найближчому майбутньому, і тоді цей матеріал вам знадобиться;) Що ще можна послухати англійською, окрім аудіокниг? На щастя, ті часи, коли до послуг тих, хто вивчає англійську (німецьку, французьку тощо) були лише похмурі підручники, давно минули. У магазинах – безліч різнокольорових книжок різного формату, товщини та барвистості, безліч посібників, словників, довідників, аудіокурсів, компакт-дисків тощо. Тепер існує зовсім інша проблема: як із усього цього розмаїття вибрати посібники, які підходять саме вам.

Але ще більше вивчення мови змінилося завдяки інтернету. Жодне паперове видання саме по собі не наповнить ваші вуха живою англійською мовою, і за його допомогою ви все одно будете ВЧИТИ мову. А англомовний інтернет дає можливість до мови ЗВИКАТИ та мову ЗАСВАЮВАТИ. Відчуваєте різницю? Від звикання та засвоєння зовсім недалеко і до успішного використання мови!

Раніше всі, хто вивчав англійську мову, майже не мали змоги слухати живу англійську мову. Максимум, що було доступно: заїжджені платівки англійською, англомовна музика та англійська мова викладача, яка зазвичай ніяк не тягнула на «гідний зразок». ;) Ще можна було «зловити» англомовну радіостанцію, але якість звуку часто залишала бажати кращого, тому для початківців цей випадок не годився, та й «просунутим» не завжди підходив.

Зараз кожен, хто вчить англійську і має доступ до інтернету, має просто надможливості. Закінчилися часи «рабської» залежності від викладача та заїжджених платівок, і нарешті з'явилася можливість слухати ЖИВУ англійську мову: